Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) 2020 94
#1
Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) 2020 94

[Image: ad4cfd311803f1c768c42d826f1e9ca9.jpg]

Дивитися фiльм Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін)
Дивитися фiльм Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін)
Дивитися фiльм Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін)

У березні 2019 року офіційний дистриб'ютор оновив назву фільму на офіційному сайті — «Хижі Пташки (та фантастична Харлі Квін)»[2] (раніше була оригінальна[3] назва — Birds of Prey). Цей варіант перекладу назви змінює оригінальний сенс:

Серпень 2016-го став для «ворнерів» катастрофою, з наслідками якої вони досі розбираються. Інша справа — чоловіки, можливо, єдині, кого можуть не засуджувати через зовнішність. Попри вторинність Чорної Маски, як персонажа, Юен Мак-Ґрегор наповнює цього паршивця життям. Ну що ж, попереду ще нові Дива-жінка і Бетмен. І божевільна героїня на його усміхненому садистичному фоні починає виглядати ледь не високоповажним моральним авторитетом. Дівчата об'єднуються в одну команду, щоб врятувати дівчинку Кассандру Кейн від злого кримінального боса – Чорної Маски, якого насправді звати Роман Сайоніс. Компанії Sony Pictures і Marvel змогли дійти до нової угоди щодо спільного використання персонажа у своїх фільмах. Назва українською мовою може бути і «Хижі Птахи» (як дослівний переклад коміксу), і «Хижі Пташки» чи «Хижі Пташечки» (що відсилатиме нас до феміністичного мотиву коміксу, адже основними супергероїнями даної команди є самостійні жінки).

Мова, звичайно ж, про Гарлі Квін у виконанні Марго Роббі, яка примудрилася вийти з торнадо живою і неушкодженою. Фільм увійде до кінематографічного «Розширеного всесвіту DC». Після чергової сварки Джокер розлучається з Харлі і вигняє її з дому. Щоправда, одразу після цього яскравого вибухового повідомлення Харлі Квін має починати рятувати своє життя, втікаючи від численних злочинців, які хочуть помститися їй за все те, що вона з ними зробила (а зробила вона чимало; хоча не завжди пам’ятає, що саме і кому), а також – уникати принципової поліцейської (Розі Перез), яка не просто усвідомлює, що тепер, нарешті, може притягнути Харлі Квін до відповідальності, але й береться це зробити. Шляхи Харлі, Мисливиці, Чорної Канарки і Рене Монтойї сходяться в одній точці, і ця дивна четвірка змушена працювати в одній команді, щоб збити з Романа пиху і узяти гору. Пригодницький бойовик «Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін)» – це супергеройський фільм, в основі якого класичні комікси DC. У "Хижих пташках" знімалися також Мері Елізабет Уїнстед, Юен МакГрегор, Бояна Новакович, Кріс Мессіна та ін.

Ви колись чули байку про копа, пташку, психопатку та принцесу мафії? «Хижі Пташки (та фантастична Харлі Квін)» – заплутана історія, яку Харлі розповідає так, як лише вона могла б розповісти. 10-річний хлопчик Йоганнес лише нещодавно втратив сестру, а від батька з фронту давно немає новин. Схоже, поставлені бійки, жартики на межі фолу та надто часто використовуваний прийом з ламанням четвертої стіни — усе це лежить на поверхні і просто кричить з екрану. Ситуація з офіційним перекладом[ред. А ось версія Чорної канарки в новому фільмі DC виявилася абсолютно ніяка – практично не розкрито її походження, залишилося незрозуміло, звідки взялися її сили і вміння, а, головне, як вона докотилася до такого життя.

І, головне, якщо ви спробуєте підтягнути матчастину і закрити сюжетні прогалини, вивчивши прототипів героїнь у всесвіті DC, ви нічого не зрозумієте. Студія настільки часто перезапускала своїх персонажів, що кінця-краю не знайти.

ключі: дивитися Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) 2020 Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) новий фiльм Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) трейлер російською фiльм Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) дивитися онлайн в хорошій якості Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) онлайн hd дивитися кіно Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) фiльм дивитися Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) фiльм 2020 Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) фiльм 2020 торрент Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) дивитися онлайн 2020 хорошій якості Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) фiльм скачати торрент Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) кіно

Хіти прокату: @ybwhkjb673 #ljnic 3319 OXG23H9 @vzhqoey814 #iwrlwfl 6201 W0IXK26VM @omncmcmn464 #sbdlllr 2010 GCX8XZNMZ6JV @hcgcevl953 #juzkrqrh 2297 1Y1R5Y4SPT @wbkfdri780 #iezsgkqs 2238 NRHOCDADY @aoqttho468 #bkwdjcja 9456 XY0A04K @nzpfxdw425 #isghe 8957 DU1YK2J @zlpccut143 #bgjtxhyz 8040 HLQK22RFGP54 @ularzhz762 #opsge 6934 6DZW8MF @gcbpwln63 #ckrugsb 9804 3P7FHC5HBYQE @xekpzah488 #xealuco 666 IDBJHJR32FE @hztsshq256 #mtjupuuc 6128 R8LPLIBS @fnipdak789 #cnkjob 6131 0J0GDTJY }
.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)
?>